Ballina Showbiz Në 14-vjetorin e martesës, Dauti dhe Lola publikojnë foton më të bukur

Në 14-vjetorin e martesës, Dauti dhe Lola publikojnë foton më të bukur

91
SHPËRNDAJE

Aro Muric vjen me mesazh pas superparaqitjes së tij në Greqi

Dauti dhe Lola festojnë përvjetorin e martesës.

Daut Haradinaj krahas karrierës politike ka edhe një familje të mrekullueshme.

Për bashkëshorten Lolën dhe dy fëmijët e tyre ai shpesh herë bën dedikim në rrjetet sociale.

Ndërsa, sot deputetit nga radhët e AAK-së shënojë një tjetër rast të veçantë në jetë private.

Dauti dhe Lola sot kanë bërë plotë 14 vite që janë së bashku dhe për të shënuar këtë përvjetor ai ndau në Facebook një fotografi përkrah gruas së tij.

“14 vite bashkë!”, ka shkruar Dauti në mbishkrimin e imazhit ku shihet përkrah Lolës, teksa të dy dukeshin elegantë dhe të lumtur në shënimin e këtij përvjetori.

Aro Muric vjen me mesazh pas superparaqitjes së tij në Greqi

-----