Ballina Sport Ndryshon përsëri destinacioni i Elseid Hysajt

Ndryshon përsëri destinacioni i Elseid Hysajt

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Elseid Hysaj kishte vendosur të qëndronte tek skuadra napoletane, por gjërat duket se kanë ndryshuar përsëri.

Sipas asaj që raporton ”Corriere del Mezzogiorno”, agjenti i lojtarit Mario Xhufredi ndodhet në Romë, dhe duket se e ka gjetur gjuhën e përbashkët me klubin roman dhe me shumë gjasa ekipi i romës pritet të jetë destinacioni i ri i mbrojtësit shkodran.

Ai kërkon që të kalojë në mesfushë Florencin dhe barrën e sulmit ta ketë pikërisht Florenci, ndërkohë që Hysajt i mbetet të kujdeset vetëm për mbrojtjen, ashtu si në kohën kur ishte Sarri.

The post Ndryshon përsëri destinacioni i Elseid Hysajt appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
-----
-----