Ballina Showbiz Ndryshon krejtësisht “Xhenku”, ja çfarë ka ndodhur me jetën e tij pas...

Ndryshon krejtësisht “Xhenku”, ja çfarë ka ndodhur me jetën e tij pas serialit

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ai është njëri nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar.

Tek ne ai së pari u bë i njohur me rolin e “Sinan Egemenit” tek seriali “Zonja Fazilet dhe të bijat”, ndërsa aktualisht ai po rrëmben vëmendje me rolin etij të “Xhenkut” në serialin “Mos ma lësho dorën”.

29-vjeçari pas përfundimit të sezonit të parë të serilait ka vendosur të bëhet pjesë e shërbimit ushtarak. Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa fotografi të Alpit ku shfaqet i veshur me uniformën e ushtrisë, në të cilat ai duket shumë ndryshe.

---- ----
----
-----
-----