Ballina Showbiz Ndryshon edhe Blerona, shikoni sa shumë kilogramë ka humbur

Ndryshon edhe Blerona, shikoni sa shumë kilogramë ka humbur

150
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blerona Zeqiri është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo ndonëse në moshë shumë të re arriti të jetë shumë e suksesshme si moderatore, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse.

Mirëpo, duket se kohën e fundit atë e kanë shqetësuar kilogramët e tepërt dhe duket se ka punuar shumë për t’i humbur.
E me pamjen e re, Blerona po duket mahnitëse./ORAinfo/

---- ----
-----