Ballina Lajme nacionale Ndryshojnë temperatuat, ja çfarë moti na pret sot

Ndryshojnë temperatuat, ja çfarë moti na pret sot

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ky pritet të jetë moti për ditën e sotme.

Prishtina Weather njofton se java fillon me vranësira dhe mundësi për shtrëngata me shi, madje edhe temperaturat në rënie.

Për sot parashihet paradite me kthjellime, e në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Ditën kryesisht me vranësira, e priten zhvillime të shtrëngatave të shpërndara me shi.

Temperatura maksimale do të jetë 26 gradë Ceslsius, ndërsa ajo minimale 15 gradë.

---- ----
-----