Ballina Showbiz Ndryshim drastik i ‘Nermin’, tani bëhet ‘rebele’

Ndryshim drastik i ‘Nermin’, tani bëhet ‘rebele’

159
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

‘Nermin’ u bë shumë e njohur të seriali ‘Jetë e hidhur’.

Selin Demiratar është emri i një prej aktoreve më të njohura turke.

Është roli i Nerminit në serialin ‘Jetë e hidhur’ ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.

Nermini njihej për vite si një ndër më të bukurat e Turqisë.

Mirëpo, tani duket se ajo ka ndryshuar shumë dhe merr vëmendjen stili i saj prej një rebeleje.

---- ---- ----
-----