Ballina LifeBizare Ndryshim dramatik, këto të famshme nuk do i njihni pa make up...

Ndryshim dramatik, këto të famshme nuk do i njihni pa make up (Fotot)

17
SHPËRNDAJE
Bella Thorne

Shumë të famshëm kanë përqafuar trendin e publikimit të fotove pa grim duke treguar bukurinë e tyre natyrore.

Yjet si Christina Aguilera dhe Kesha kanë qenë  ndër të parat që u përballën me këtë sfidë.

Të famshëm të tjerë si Zendaya dhe Kylie Jenner kanë ndarë selfie pa grim në Instagram.  Këtu janë disa foto të të famshmëve që kanë publikuar foto pa grim.

-----