Ballina Showbiz Ndryshe nga të gjitha, do të befasoheni si po i feston ditën...

Ndryshe nga të gjitha, do të befasoheni si po i feston ditën e fundit të beqarisë

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika u bë e njohur në publik si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Në pak ditë ata pritet ta bëjnë dasmën për të cilën i kanë filluar përgatitjet qysh moti, përcjell ORAinfo.

Afrona tani po i kalon ditët e fundit të beqarisë dhe për këtë ka shkuar në një vend përrallor në Greqi.

E ndryshe nga të tjerat ajo po i shijon në plazh ditët e fundit të beqarisë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----