Ballina Showbiz Ndryshe nga nëna e saj, ja në çfarë drejtimi po diplomohet vajza...

Ndryshe nga nëna e saj, ja në çfarë drejtimi po diplomohet vajza e Remzies

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Riola Hamzaj u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo mori vëmendjen e publikut që pas dasmës së vëllait të saj pak muaj më parë, përcjell ORAinfo.

Riola këtë vit është absolvente në fakultet.

Dhe ndryshe nga nëna e saj, ajo zgjodhi të bëhet arkitekte./ORAinfo/

---- ----
-----