Ballina Lajme nacionale Ndodhi në Prishtinë! Burri rreh gruan e më pas bën këtë veprim

Ndodhi në Prishtinë! Burri rreh gruan e më pas bën këtë veprim

48
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë.

Një mosmarrëveshje bëri që një burrë nga Prishtina të bëjë keqpërdorim fizik dhe psikik ndaj gruas së tij.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në Prishtinë, ndërkaq bëhet e ditur se pasi e ka goditur fizikisht bashkëshorten, i dyshuari ka ikur.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor dhe me vendim të prokurorit është dërguar në strehimore.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se rasti është duke u hetuar.

-----