Ballina LifeBizare Ndodh edhe kjo: Nusja ia qon gishtin e mesit vjehrrit gjatë dasmës,...

Ndodh edhe kjo: Nusja ia qon gishtin e mesit vjehrrit gjatë dasmës, ndodh e papritura

117
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nusja ia tregon gishtin e mesit vjehrrit gjatë dasmës, por e pëson keq nga ai

Një ceremoni martesore, që duhej të përfundonte ashtu siç kishte filluar me këngë dhe hare, rezultoi me një fund aspak të lumtur.
Aty shpërthyen grushtet dhe shqelmat drejt protagonistes kryesore të dasmës, nuses.

Në një moment siç është kapur nga kamera, nusja e re ia drejton gishtin e mesit, personit që dyshohet të jetë vjehrri i saj, transmeton Reporteri.

Ky veprim i cili mbase u bë edhe nga entuziazmi i madh i nuses, rezultoi të ishte fatal, ngase vjehrri sulet drejt saj me grushta dhe shqelma.

---- ---- ----
-----