Ballina Showbiz Ndodh e papritura, djali i Ramadan Krasniqit ndahet nga e fejuara

Ndodh e papritura, djali i Ramadan Krasniqit ndahet nga e fejuara

712
SHPËRNDAJE

Manchester City e nis mbarë sezonin e ri në Ligën e Kampionëve, mposht Porton

Djali i këngëtarit të njohur, Ramadan Krasniqit, është ndarë nga e fejuara?

Me shumë veprime lind dyshimi se Andi dhe e fejuara e tij Dafina kanë shkëputur kontaktet ndërmjet veti.

Përmes fshirjes së imazheve në rrjete sociale, kuptohet që dyshja kanë marr vendimin e papritur, që të mos jenë më bashkë, shkruan kosovarja.

Manchester City e nis mbarë sezonin e ri në Ligën e Kampionëve, mposht Porton

Këtë e dëshmon llogaria e tyre personale, duke mos ekzistuar as edhe një imazh së bashku në rrjete sociale.

Po ashtu, personat në fjalë nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

Mbetet të shihet e vërteta rreth kësaj dileme që kanë ngritur çifti i njohur.

-----