Ballina Sport Ndeshje spektakolare midis Juventus dhe Tottenham, shënohen tre gola

Ndeshje spektakolare midis Juventus dhe Tottenham, shënohen tre gola

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Po luhet ndeshja midis Juventus dhe Tottenham, të cilët po përballen në fazën para-sezonale, në kuadër të International Champions Cup.

Pjesa e parë e takimit u mbyll me rezultatin 1-0 në favor të skuadrës angleze.

Erik Lamela arriti që të shënoi për skuadrën e Tottenham në minutën e 30 të takimit

Ndërsa në të dytën skuadra juventine ka arritur të përmbys duke shënuar 2 gola, me anë të të rikthyerit Higuain dhe të përhershmit Cristiano Ronaldo.

Por ka qenë braziliani Lucas që ka barazuar përsëri shifrat.

The post Ndeshje spektakolare midis Juventus dhe Tottenham, shënohen tre gola appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----