Ballina Lajme nacionale Ndërron jetë plaku që e sulmuan qentë në Suharekë

Ndërron jetë plaku që e sulmuan qentë në Suharekë

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një plak nga fshati Peqan i Suharekës ka ndërruar jetë si pasojë e sulmit që mori nga qentë.

A.F ishte sulmuar në fillim të këtij muaji nga një grup i qenve.

Lëndimet prej të cilave edhe besohet se ka vdekur, i ndjeri i kishte në kokë dhe në gjithë trupin.

Ai ishte dërguar me urgjencë në QKUK ku edhe ishte trajtuar.

Indeksonline mëson se varrimi i të ndjerit do të bëhet në ora 17:00

---- ---- ----
-----