Ballina Lajme nacionale Ndërron jetë një person në Liqenin e Batllavës

Ndërron jetë një person në Liqenin e Batllavës

53
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në liqenin e Batllavës.

Rreth një orë më parë një person ka vdekur në liqenin e Batllavës.

Indeksonline mëson se personi në fjalë ishte i moshës 55 vjeçare dhe vinte nga Komuna e Obliqit.