Ballina Sport Ndërron jetë nga COVID-19, ish trajneri i Shqipërisë

Ndërron jetë nga COVID-19, ish trajneri i Shqipërisë

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është ndarë nga jeta në moshën 88- vjeçare ish trajneri i Kombëtares shqiptare Otto Bariç.

Ish tekniku u kuqeznjive ndërroi jetë pas infektimit me COVID-19, duke mos e fituar dot betejën me këtë virus.

Bariç e ka drejtuar Kombëtaren shqiptare gjatë viteve 2006-2007, dhe që pas largimit nga stoli kuqezi nuk drejtoi më asnjë ekip.

Kroati gjithashtu ka drejtuar dhe ekipe me mjaft emër si Rapidi Vienës apo Shtutgardi. (TemA)

---- ----
----
-----
-----