Ballina Lajme nacionale Ndërron jetë avokati kosovar

Ndërron jetë avokati kosovar

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka vdekur avokati kosovar.

Ka ndërruar jetë avokati i njohur kosovar, Qerim Zogaj.

Në nderim të jetës dhe veprës së tij, Oda e Avokatëve të Kosovës organizon mbledhje komemorative.

Mbledhja komemorative do të mbahet në Odën e Avokatëve të Kosovës sot, datë 17 korrik 2019, duke filluar nga ora 11:30.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në orën 16:00 në Varrezat e Qytetit të Prishtinës.

---- ----
----
-----
-----