Ballina Showbiz Ndërron jetë aktorja e njohur, humb betejën me kancerin

Ndërron jetë aktorja e njohur, humb betejën me kancerin

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka ndërruar jetë aktorja e famshme e serialeve spanjolle.

Ndahet nga jeta aktorja e famshme Edith Gonzalez. Pas një lufte të gjatë me kancerin, aktorja nuk mundi t’ia dilte.

----

Gjatë kësaj periudhe ajo gjithmonë ka dashur të tregojë mesazhe force për të mos u mposhtur nga sëmundja.

Ajo la pas vajzën 14 vjeçare, Constanza dhe bashkëshortin Lorenzo Lazo, 64 vjeç.

Gonzalez njihet për rolet e saj protagonist në shumë telenovela. Ky ka qenë një lajm i hidhur për botën amerikano-latine.

----- ----