Ballina Lajme nacionale Ndërpritet kërkimi në Thumanë, ja cila është arsyeja

Ndërpritet kërkimi në Thumanë, ja cila është arsyeja

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ndërprehet kërkimi nën rrënoja në Thumanë

Është ndërprerë kërkimi si pasojë e mungesës së informacioneve.

Nuk raportohet dhe nuk ka informacione për të ngujuar nën rrënoja në Thumanë dhe si pasojë e kësaj janë ndërprerë kërkimet, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, bilanci i të vdekurve nga tërmeti është 47 derisa mbi 2 mijë kanë kërkuar ndihmë mjekësore në Spitalet e Tiranës.

---- ----
----
-----
-----