Ballina Showbiz Ndarja s’paska qenë aspak miqësore, Kim Kardashian dhe Kanye West nuk flasin...

Ndarja s’paska qenë aspak miqësore, Kim Kardashian dhe Kanye West nuk flasin më

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Megjithëse u raportua se ndarja mes Kim Kardashian dhe Kanye West kishte qenë miqësore, në fakt është e kundërta. Kardashain dhe reperi nuk flasin më pas divorcit, pasi ky i fundit ndryshoi të gjitha numrat e tij të telefonit duke i lënë mundësi asaj të kontaktojë vetëm përmes sigurimit të tij.

Një burim është shprehur për “Page Six” se reperi 43-vjeçar ka shkëputur kontaktet me Kim madje dhe para se të bënin kërkesë për divorc. Por përkundër armiqësisë, burimi shtoi se dyshja vazhdojnë të bashkëprindërojnë për fëmijët e tyre dhe se Kanye i viziton ata rregullisht ndërsa Kim ndodhet jashtë.

Kanye West Changed His Phone Number Even Before Kim Kardashian Filed For Divorce, Ex Couple No Longer in Touch [Report] : Celebrities : Enstars

Edhe para se Kim të paraqiste kërkesë për divorc, Kanye ndryshoi numrat e tij dhe tha: Mund të kontaktoni me mua përmes sigurimit tim. Pavarësisht kësaj ajo e beson atë përsa i përket fëmijëve. Ajo largohet nga shtëpia ndërsa ai rri me fëmijët.”, tha burimi. /abcnews.al

The post Ndarja s’paska qenë aspak miqësore, Kim Kardashian dhe Kanye West nuk flasin më appeared first on Abc News.

---- ----
-----