Ballina Lajme nacionale Ndalohen 13 vetura TAXI në 52 emigrantë nga Siria

Ndalohen 13 vetura TAXI në 52 emigrantë nga Siria

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Policia e Kosovës ka njoftuar se në mbrëmjën e së premtës janë ndaluar 13 automjete Taxi në të cilat gjendeshin gjithsejtë 52 emigrantë nga Siria.

Rasti ka ndodhur më 16 tetor në Leposaviq.

Përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se për rastin është njoftuar Prokurori dhe pasi janë intervistuar vozitësit në cilësinë e dëshmitarit janë liruar./21Media

The post Ndalohen 13 vetura TAXI në 52 emigrantë nga Siria appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----