Ballina Showbiz Ndahet nga jeta aktorja e njohur e “Harry Potter”

Ndahet nga jeta aktorja e njohur e “Harry Potter”

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Ndahet nga jeta Helen McCrory pas humbjes së betejës me kancerin.

Aktorja, e cila luajti Polly Grey në Peaky Blinders dhe Narcissa Malfoy në Harry Potter, vdiq në shtëpi.

Lajmin e hidhur e ndau bashkëshorti i saj, Damian Leëis në “Twitter” duke thënë:

“Jam zemërthyer për të njoftuar se pas një beteje heroike me kancerin, gruaja e bukur dhe e fuqishme, Helen Mçrory ndërroi jetë e qetë në shtëpi, e rrethuar nga një valë dashurie nga miqtë dhe familja.”

“Ajo vdiq siç jetoi. Pa frikë. Zoti e di sa e duam dhe sa me fat jemi që e kemi pasur në jetën tonë. Ajo ndriçonte. Shko tani, e vogla ime në qiell dhe faleminderit”, tha ai.

The post Ndahet nga jeta aktorja e njohur e “Harry Potter” appeared first on Abc News.

---- ----
-----