Ballina Lajme Bota/Rajoni Naser Ziberi do të votojë nesër në ora 10:00

Naser Ziberi do të votojë nesër në ora 10:00

77
SHPËRNDAJE

Ju faleminderoj shumë për kujdesin dhe përkrahjen masovike, unë jam shëndosh e mirë, gati për sfidat e reja.

Ju lutem, telefonat t’i përdorni për biseda me familjarët, miqtë, dashamirët e bashkëpunëtorët dhe jo për shpifje të ulta, fushatë të zezë dhe propagandë që prek edhe shëndetin një ditë para zgjedhjeve sepse kjo nuk ju nderon

Unë nuk jam pozitiv në COVID-19 dhe nesër në ora 10:00 do ta ushtroj të drejtën time të votës dhe ju ftoj që të gjithëve të votoni dhe të mos bini pre e propagandave dashakeqe.

Uroj shëndet për të gjithë dhe shërim të shpejtë për të gjithë të infektuarit

The post Naser Ziberi do të votojë nesër në ora 10:00 appeared first on ShqipMedia.

----- ----- ----- -----