Ballina AKTUALE Nagip Arifi uron muajin e bekuar të Ramazanit

Nagip Arifi uron muajin e bekuar të Ramazanit

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryetari i komunës të Bujanocit ka uruar muajin e Ramazanit të gjithë besimtarëve Musliman

Arifi në profilin e ti ka shkruar: Të nderuar besimtarë!
Vëllezër e motra!

Kam kënaqësinë dhe privilegjin që në emër të kryetarit të komunës së Bujanocit të ju uroj muajin e bekuar të Ramazanit, me përgëzimet më të mira duke ju dëshiruar shëndet dhe agjërim të lehtë gjatë këtij muaji.

Ta përcjellim këtë muaj me adhurim ndaj Zotit, të jemi më tolerantë, më të afërt me familjen e shoqërinë.

---- ----
-----