Ballina AKTUALE Nagip Arifi mesazh urimi Kryeministrit Albin Kurti

Nagip Arifi mesazh urimi Kryeministrit Albin Kurti

114
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Përmes një postimi në Facebook, Nagip Arifi kryetari i PD-së në Bujanoc, ka uruar Albin Kurtin për zgjedhjen e tij Kryeministër i Kosovës.

Urime Albin, posti i Kryeministrit!

Urime Kosovë, Qeveria e re!

Të vetëdijshëm për proceset shum të rëndësishme që po e presin Kosovën dhe shqiptarët mbrenda e jashtë saj, angazhimi dhe kryerja e detyrës me përkushtim të lartë jep shpresë se çdo sfidë do të tejkalohet në favorin tonë.

Uroj që Qeveria e re të jep maksimumin për të punuar sa më intenzivisht dhe që fjalët e dhëna të shëndrrohen vepra në realitet.

Urime Kosovë!

---- ----
----
-----
-----