Ballina Showbiz “Na ka marrë malli për dasma”, shikoni nga ku shfaqen Shyhretja dhe...

“Na ka marrë malli për dasma”, shikoni nga ku shfaqen Shyhretja dhe Engjellusha

156
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Messi gjithnjë e me afër Interit, babai i tij blen shtëpi përballë zyrave të Interit

Dasmat u anuluan nga MSH-ja, si shkak i mos përhapjes së Covid-19-të.

Nga ky vendim ata që u ndikuan më shumë janë këngëtarët të cilët të ardhurat më të mëdha i fitojnë gjatë verës me organizimin e dasmave.

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha Salihu, kanë publikuar një video nga studio muzikore duke inçizuar këngë të reja dhe në të njëjtën kohë kanë shkruar se i ka marrë malli për dasma.

Po na mungojnë dasmat”, e ka përshkuar videon Engjellusha ku shfaqet duke vallëzuar në studio me nënë e saj, Shyhrete Behlulin.

Për më tepër shikoni videon:

---- ----
----
----- ----
-----