Ballina Lajme nacionale Muzikë LIVE dhe festë të çmendur “nën hundën” e policisë në Athinë,...

Muzikë LIVE dhe festë të çmendur “nën hundën” e policisë në Athinë, arrestohen shqiptarët

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Në qendër të Athinës për më shumë se tre muaj resht, përpara syve të policisë por kishin shpëtuar deri mbrëmjen e së premtes kur u zbuluan.

Dy shqiptarë janë arrestuar në Greqi pasi akuzohen se mbajtën hapur klubin e natës ku grumbulloheshin qindra njerëz, ndërsa pjesë ishin edhe këngëtarë të njohur të muzikës greke, që i ftonin.

Mediat greke kanë publikuar pamjet e njerëzve në momentin që hyjnë e dalin, por edhe edhe festës së shfrenuar duke e injoruar koronavirusin.

Përveç prangave shqiptarët janë gjobitur me nga 3 mijë euro, po ashtu edhe klientët që ishin në festë./ db/ Abcnews.al

The post Muzikë LIVE dhe festë të çmendur “nën hundën” e policisë në Athinë, arrestohen shqiptarët appeared first on Abc News.

---- ----
-----