Ballina Lajme nacionale Mustafa për herë të parë e shoqëron Vjosën në fushatë, kjo ishte...

Mustafa për herë të parë e shoqëron Vjosën në fushatë, kjo ishte gjendja e tij

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mustafa nuk është parë deri sot pranë Osmanit.

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, është parë sot për herë të parë në përkrahje të kandidates së kësaj partie për kryeministre Vjosa Osmanit në tubimet me qytetarë në këtë parafushatë zgjedhore.

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, është duke takuar strukturat dhe qytetarët e Ferizajt.

Mustafa deri më tani nuk është parë nëpër tubimet e Osmanit, kjo për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.

---- ----
----
----- ----
-----