Ballina Lajme nacionale Murati: Pretendimet për evazion 3.5 miliardë janë serioze

Murati: Pretendimet për evazion 3.5 miliardë janë serioze

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 Pretendimet e ish-drejtorit të ATK-së, opozita kërkon sqarime

Komisioni i Buxhetit dhe i Transfereve i Kuvendit të Kosovës nuk e miratoi Projektligji për rimëkëmbje ekonomike në lexim të dytë. Ky projektligj mundëson tërheqjen e 10 për qind të kursimeve pensionale./21Media

----

The post Murati: Pretendimet për evazion 3.5 miliardë janë serioze appeared first on RTV21.

----- ----