Ballina Showbiz Muaj mjalti ‘përrallor’, Gresa publikon foton më të bukur me burrin e...

Muaj mjalti ‘përrallor’, Gresa publikon foton më të bukur me burrin e saj

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, përcjell ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Tani, ajo bashkë me burrin po shijojnë muajin e mjaltit.

Nga atje Gresa ka publikuar fotot më të bukura./ORAinfo/

---- ---- ----
-----