Ballina LifeBizare Mrekullitë e planetit, 50 fotot më magjepse të 2019

Mrekullitë e planetit, 50 fotot më magjepse të 2019

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pas 9 muajsh konkursi dhe më shumë se 130,000 foto nga fotografë në të gjithë botën, janë zbuluar 50 finalistët kryesorë për #AGORAawards2019.

Përzgjedhja e këtyre fotove do t’ju bëjë që të udhëtoni nëpër kontinentet për të zbuluar mrekullitë e Planetit Tokë dhe kulturave të ndryshme të saj, njerëz dhe peizazhe të mrekullueshme.

Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----