Ballina LifeBizare Mrekulli/ Gruaja sjell në jetë gjashtënjakë (Foto)

Mrekulli/ Gruaja sjell në jetë gjashtënjakë (Foto)

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një grua nga Pakistani ka sjellë në jetë gjashtënjakë. Ghazala BiBi lindi në një spital dhe solli në jetë 4 djem dhe 2 vajza.

Sipas mediave, nëna dhe fëmijët gëzojnë shëndet të plotë. Gruaja kishte 7 vjet e martuar dhe pas kaq vitesh më në fund u bekua me një lajm të madh.

---- ----
----
----- ----
-----