Ballina Showbiz Mposhti përfundimisht sëmundjen, Lulja shfaqet në një moment romantik me Lirimin

Mposhti përfundimisht sëmundjen, Lulja shfaqet në një moment romantik me Lirimin

296
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kush e kërcënoi sot rininë e AASH-së para qeverisë?

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Kush e kërcënoi sot rininë e AASH-së para qeverisë?

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Dje ajo mori lajmin e madh se kishte mposhtur përfundimisht leukeminë.

E sot ajo u shfaq në një moment romantik me bashkëshortin e saj./ORAinfo/

Kush e kërcënoi sot rininë e AASH-së para qeverisë?

Postimi Mposhti përfundimisht sëmundjen, Lulja shfaqet në një moment romantik me Lirimin u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----