Ballina Showbiz Mozik sot festoi ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Mozik sot festoi ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

184
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Gramoz Aliu është reperi kosovar që në publik njihet me emrin artistik, Mozzik.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Sot, ai ka festuar ditëlindjen e 24-të dhe në këtë ditë mori urime të shumta nga familjarë, miq e fansa./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----