Ballina Showbiz Motrat s*ksi dhe miliardere “tërbojnë” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Motrat s*ksi dhe miliardere “tërbojnë” fansat me pozat provokuese (FOTO)

168
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ditën e sotme është Dita Ndërkombëtare e Motrës e Vëllait. Si pasojë në rrjetet sociale, personazhet e njohur të ekranit kanë postuar foto me motrat apo vëllezërit e tyre.

----

E kështu kanë bërë edhe motrat e famshme, Kim Kardashian e Kylie Jenner.

39-vjeçarja seksi ka ndarë me ndjekësit një foto me 22-vjeçaren miliardere, ku krahas saj shkruan: “Të dua motër”.

Poza është realizuar gjatë promovimit të lançimit të tyre të përbashkët, një vit më parë.

Ndërkohë një tjetër imazh tregon Kim me Kourtney dhe Khloe.

----- ----