Ballina Showbiz Motrat Mustafa vijnë me këngë të re, në klip edhe kunata e...

Motrat Mustafa vijnë me këngë të re, në klip edhe kunata e tyre

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Sezona e dasmave ka filluar.

Motrat Mustafa e kanë publikuar këngën e re. Kënga titullohet “Dasma” dhe pjesë e videoklipit është edhe bashkëshortja e vëllait të tyre.

Ajo është në rolin e nuses në këngën më të re të Motrave Mustafa. Për muzikën dhe tekstin e “Dasmës” është kujdesur Ilir Berani, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë që në këngën paraprake, “Çika e nanës” për herë të parë kanë kënduar së bashku tetë motrat Mustafa dhe nëna e tyre. Projketi i publikuar më 12 prill është mirëpritur nga publiku dhe deri tani në Youtube numëron mbi 9 milionë klikime.

---- ----
-----