Ballina Showbiz Motrat Mustafa shkojnë në restorant, kaq bukur janë rregulluar

Motrat Mustafa shkojnë në restorant, kaq bukur janë rregulluar

128
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun.

Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ato kanë publikuar një foto ku shfaqet Sahidja dhe Safetja të shoqeruara edhe nga një motër tjetër në restaurant.

Të rregulluara bukur ato po shkëlqejnë se bashku. /ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----