Ballina Showbiz Motrat Mustafa i kanë bërë një befasi të madhe nusës së vëllaut

Motrat Mustafa i kanë bërë një befasi të madhe nusës së vëllaut

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Motrat Mustafa tani po vijnë me një këngë të re, e cila kësaj radhe ka për temë dasmat.

Përmes një postimi në Instagram, Motrat Mustafa kanë bërë të ditur se kënga e tyre e re do të titullohet “Dasma”, ndërsa në rolin e nuses vjen pikërisht nusja e vëllait të tyre.

Duket se kunata e tyre është një nuse që rrallë keni parë. /ORAinfo/

---- ----
-----