Ballina Showbiz Motrat Mustafa dhe Gili paralajmërojnë diçka të re

Motrat Mustafa dhe Gili paralajmërojnë diçka të re

109
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Çfarë do të ndodh mes Motrave Mustafa dhe Gilit.

Motrat Mustafa dhe Gili janë këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Këngëtarët të cilat po vazhdojnë me projekte të reja, e po ashtu duke qenë gjithmonë aktive në mbrëmjë të shumta, shkruan Kosovarja.

E, në projektin e radhës me shumë gjasë ato do të bashkëpunojnë ndërmjet veti.

Këtë e kanë bërë të ditur motrat Mustafa në profilin zyrtar.

Për më shumë shihni fotografinë dhe mbishkrimin e tyre.

---- ----
-----