Ballina Showbiz Motra e publikon Arbenitën në gjendje të ‘tmerrshme’, do të ‘shokoheni’

Motra e publikon Arbenitën në gjendje të ‘tmerrshme’, do të ‘shokoheni’

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën nuk po duket aspak mirë.

E këtë foto Arbenita thotë se ia ka bërë motra e saj./ORAinfo/

---- ----
-----