Ballina Showbiz Motra e Labit një zonjë e vërtetë, kaq bukur është veshur sot

Motra e Labit një zonjë e vërtetë, kaq bukur është veshur sot

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

James Rodriguez transferohet tek Evertoni

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi, janë tani një ndër çiftet më të përfolura shqiptare nga pothuajse të gjitha mediat rozë.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa, shkruan ORAinfo.

James Rodriguez transferohet tek Evertoni

Edhe pse është një nënë e re, Qëndresa është shumë aktive në rjete sociale me potime të ndryshme nga jeta e saj.

Por, mjaftë e njohur është edhe motra e Labit e cila sonte ka publikuar një foto ku duket e veshur shumë bukur./ORAinfo/

James Rodriguez transferohet tek Evertoni

---- ----
----
----- ----
-----