Ballina Showbiz Motra e Labit ka dalur sonte, fustani i saj mori tërë vëmendjen

Motra e Labit ka dalur sonte, fustani i saj mori tërë vëmendjen

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi, janë tani një ndër çiftet më të përfolura shqiptare nga pothuajse të gjitha mediat rozë.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është një nënë e re,Qëndresa është shumë aktive në rjete sociale me potime të ndryshme nga jeta e saj.

Por, mjaftë e njohur është edhe motra e Labit e cila sonte ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----