Ballina Showbiz Motra e Edonës në dasmë, bën frizurën, grimin dhe vesh fustanin më...

Motra e Edonës në dasmë, bën frizurën, grimin dhe vesh fustanin më të bukur

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj Aida, e cila sot ka publikuar disa pamje në të cilat tregon se mbrëmë ka qenë në dasmë.

Aida shfaqet e veshur me fustan elegant, ka bërë frizurë dhe grim shumë të bukur./ORAinfo/

---- ----
-----