Ballina Showbiz Motra e Bleros provokon ‘rëndë’ nga pushimet, do t’iu befasojë me këtë...

Motra e Bleros provokon ‘rëndë’ nga pushimet, do t’iu befasojë me këtë pamje

106
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe motra e tij, Tina.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto në të cilën shihet paksa provokative./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----