Ballina Showbiz Motra e Bleros bëhet gati për të dal, zbulon më shumë se...

Motra e Bleros bëhet gati për të dal, zbulon më shumë se ҫ’duhet me këtë veshje

109
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe motra e tij, Tina.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto në të cilën shihet se është bërë gati për të dal.

Me fustanin që ka veshur ajo ka zbuluar këmbën dhe po duket mjaftë provokative./ORAinfo/

---- ---- ----
-----