Ballina Showbiz Motra e Albanit feston ditëlindjen, shikoni çfarë surprize ia bëri Fjolla

Motra e Albanit feston ditëlindjen, shikoni çfarë surprize ia bëri Fjolla

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fjolla Svirca Mehmeti u bë e njohur për publikun si nusja e këngëtarit të mirënjohur, Alban Mehmetit.

Ajo u bë tejet e përfolur qysh në fillim dhe shkak për këtë u bënë paraqitjet e saj përhërë plot stil, përcjell ORAinfo.

----

Fjollën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, motra e Albanit feston ditëlindjen e Fjolla ka zgjedhur foton më të bukur për ta uruar./ORAinfo/

----- ----