Ballina Lajme nacionale Motoçikleta goditet nga vetura në Prishtinë, ka edhe të lënduar

Motoçikleta goditet nga vetura në Prishtinë, ka edhe të lënduar

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në rrugën ‘Garibaldi’ në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku.

Vetura e tipit ‘Golf 5’ e ka goditur një motoçikletë.

Indeksonline mëson se për shkak të këtij aksidenti ka persona që kanë pësuar lëndime trupore.

Policia dhe ambulanca janë paraqitur në vendin e ngjarjes.

---- ----
----
-----
-----