Ballina Lajme nacionale Moti sot në Kosovë

Moti sot në Kosovë

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-20 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit e lehtë deri mesatare.

The post Moti sot në Kosovë appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----