Ballina Lajme nacionale Moti për ditën e sotme, iu presin temperatura befasuese

Moti për ditën e sotme, iu presin temperatura befasuese

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mësoni se ҫfarë moti do të mbretërojë gjatë ditës së sotme.

Dita e sotme do të shënojë rënie të ndjeshme të temperaturave.

Temperaturat do të zbresin deri në 14 gradë Celsius në vendet malore, ndërsa maksimalja do të jetë deri në 26 gradë.

Ndërkohë, nuk do të ketë rrezik për zjarre, pasi pritet që e diela të shoqërohet me reshje shiu dhe erëra të forta, kryesisht në zonat malore.

---- ----
----
-----
-----