Ballina Lajme nacionale Moti në vikend, iu presin temperatura befasuese

Moti në vikend, iu presin temperatura befasuese

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mësoni se ҫfarë moti do të mbretërojë në vikend.

Qytetarët e Kosovës i pret një e shtunë me temperatura të larta.

Sipas ‘Prishtina Ëeather’, nesër temperaturat do të sillen nga 13 deri 26 gradë celsius.

Por, të dielën pritet të ketë ulje të temperaturave dhe reshje të shiut.

Parashikimet janë që të dielën temperaturat të jenë nga 12 deri 23 gradë celsius, që do të përcillen me të reshura të shiut.

---- ----
----
-----
-----